«1...1314151617...84»

Felhasználó
12 éve
Visszatértem, emberek. Üdv mindenkinek :P

Felhasználó
12 éve
Ismerkedj meg a tagokkal, hajrá :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Ismerkedj meg a tagokkal, hajrá :D.
Foxx helyében téged eleve kihagynálak ebből az "ismerkedés"ből; attól függetlenül, hogy téged nagyon "szeretlek", mert több nő jut nekem. :p

Felhasználó
12 éve
JEL barátom, hivatalosan betiltott a cakko nevezetű 38 fokosnál többnek nevezni.. (Súgok, addig még laza láz..)
Pálinkát nem főzök belőle, mert lassan engedi a levét..

Foxynak meg javaslom a skype-ot mert az onlineok többnyire ott szoktak, csak KétE nem szokott feljárni, meg a többi, akiről semmit sem tudunk.. Borz, Zaknod, Zoli.. Those-who-lost-in-space..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elit
12 éve
Visszatértem, emberek. Üdv mindenkinek :P
Üdv újra itthon! :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
12 éve
Cakkot nem báncsuk, hanem nagyon szeressük. Jó elftárs. Ő is engem. Én is deviáns vagyok, tehát összetartunk.
Még anno olvastam A halál kilovagol Perzsiából című könyvet, és olyan hatással volt rám, hogy eldöntöttem: én is alkoholista író leszek. Író ugyan nem lettem, de a sört unicummal nagyon-nagyon szeressük. (Az aberációm netovábbja: ma málnateát vedeltem.)

Legutóbb szerkesztve johnny_english által.


Felhasználó
12 éve
Pffff...
Hát én épp azon gondolkoztam, hogy SOPA-ssam-e a jövő népét irodalom szakon. Elkezdjek-e írni pocsék verseket, az életről és múzsa keresés nem kellene sokáig, mert lenne, mázsa keresés meg hátul a pajtában van..
Azért szemét dolog lenne írni összevissza verseket és tanulhatnák a bonyolult életemet és a hüyle hasonlatokat amikbe mindenki mindent belemagyarázna, főleg ilyeneket, hogy 9/11 kiötlője voltam.. Nem is lenne rossz XD
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
A SOPA (vagy ha az nem, akkor a többi szar) tesz arról, hogy csak az maradjon neked :P.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Hello

Valamikor lesz tgf?

Felhasználó
12 éve
Nem.
10karakter
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...1314151617...84»